"Kosmiczny sen" naszych uczniów
 
   
 
 

W marcu odbyły się w naszej szkole warsztaty z animacji poklatkowej. Wzięły w niej udział dwie grupy uczniów z ZSO wraz z nauczycielkami. Jeden film wysłaliśmy na Przegląd OKO KALEJDOSKOPU.
 

Na konkurs wpłynęło 175 filmów! W Poznaniu na czterech seansach z udziałem widzów i jury oraz na jednym dodatkowym seansie tylko dla jury zaprezentowano 137 nadesłanych filmów w tym NASZ. Seanse konkursowe odbywały się w dniach 20 i 21 kwietnia w Nowym Kinie Pałacowym. Jury w składzie: Anna Głowińska, Aleksandra Korejwo, Ewa Kujawińska przedstawiło swój werdykt we wtorek wieczorem, znajduje się on na stronie Centrum Sztuki Dziecka (www.csdpoznan.pl).
 

Jednak największą nagrodą dla wszystkich autorów jest prezentacja filmów w kinie pełnym widzów. W Poznaniu w pięciu seansach uczestniczyło 650 dzieci! Filmy na dużym ekranie prezentowały się znakomicie, a widzowie oglądali je z zainteresowaniem. Cieszymy się, że wśród tych oglądanych był NASZ „Kosmiczny sen”. Teraz filmy ruszają w drogę do miast i instytucji partnerskich Przeglądu - będzie je mogło zobaczyć kilkaset dzieci w całym kraju!
 

Gratulujemy autorom (Aleksandrze Cisek, Michałowi Baczyńskiemu, Adrianowi Siwakowi i Jerzemu Baldemu), a wszystkich zachęcamy do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=Xo08Rv9OvBM&feature=youtu.be

 
Autor: Iwona Baldy
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS