Warsztaty "Moja wymarzona firma"
 
   
 
 

W środę 28 października br. uczniowie klas pierwszych liceum uczestniczyli w warsztatach „Moja wymarzona firma” zorganizowanych na zlecenie Urzędu Marszałkowskiemu przez  Opolskie Centrum Demokracji Lokalnej. Byliśmy jedną z ośmiu szkół województwa opolskiego biorących udział  w tym projekcie.

Warsztaty były połączeniem zagadnień teoretycznych i ćwiczeń praktycznych z wykorzystaniem edukacji artystycznej. Celem przedsięwzięcia była promocja działań zmierzających do realizacji marzeń o aktywności  gospodarczej. Uczniom m.in. przekazywano wiedzę dotyczącą funkcjonowania firm. Teoretyczną część zajęć prowadził wykładowca Politechniki Opolskiej, praktyczną  artyści  z Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Dzięki warsztatom młodzież nie tylko uzyskała informacje na temat funkcjonowania na rynku w roli przedsiębiorcy, ale rozwinęła również swoją kreatywność. Wszystkie zagadnienia podane były w bardzo przystępnej i atrakcyjnej  formie .

W czasie trwania zajęć panowała serdeczna atmosfera, wszyscy  bawiliśmy się świetnie. Profesjonalny materiał z warsztatów przygotowany będzie przez fotografów i grafików  z Instytutu Sztuki Uniwersytetu Opolskiego. Zdjęcia, które zamieściłam pod tekstem, są moim dziełem. Zainteresowanych odsyłam na Facebooka  OCDL w Opolu.

 

Autor: Bożena Kośmidek-Dzięgiel

Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS