Czas pożegnań
 
   
 
 
W czwartek 23.06.2016 r. odbyła się uroczystość, podczas której pożegnano uczniów klas trzecich. Dla gimnazjalistów był to szczególny dzień, ponieważ nie tylko odebrali świadectwa ukończenia kolejnego etapu edukacyjnego, ale również przekazali sztandar szkoły swoim młodszym kolegom i po raz ostatni spotkali się w takim gronie.

Gala, której przewodniczył dyrektor ZSO Mariusz Kaczmarski, została przygotowana przez drugoklasistów, przy czym w realizację włączyli się również przedstawiciele klas licealnych. Zgromadzeni w auli uczniowie i ich rodzice mogli usłyszeć wiele krzepiących słów. Nie zabrakło też powodów do wzruszeń. Najważniejszym punktem spotkania było wręczenie świadectw przez dyrekcję i wychowawców poprzedzone wystąpieniem Agaty Urgacz i Jakuba Płatka, którzy dziękowali za trzy lata wspólnej pracy. Po przemówieniach nastąpił punkt kulminacyjny. Uczniowie poszczególnych klas po kolei odbierali świadectwa, przy czym osoby wyróżnione zostały zaproszone na scenę wraz z rodzicami.


Po części oficjalnej prowadzonej przez Jagodę Sarnicką, Natalię Turkiewicz i Dawida Michalaka na scenę wkroczył  zespół Lobotomia i towarzyszący mu band (chłopcy po raz kolejny skradli serca publiczności). O dobry humor zadbały też uczennice klasy IIaG: Julia Drożdż, Karolina Gajewska, Klaudia Gulka,Weronika Wnęk i Nikola Żok. Na scenie pojawili się również Mateusz Maciołek i Mateusz Pawlikowski, którzy swą grą stworzyli odpowiedni nastrój. Absolwentom oprócz rozrywki dostarczono też powodów do wzruszeń m.in. za sprawą prezentacji.

Organizatorki uroczystości: Anna Sielicka,Ewa Kochalska-Wróbel i Izabela Fiedorowicz składają serdeczne podziękowania pracownikom MDK, P. Ewie Wesołowskiej-Kłosowskiej oraz wszystkim uczniom zaangażowanym w realizację przedsięwzięcia: Julii Drożdż,Nikolasowi Feduniewiczowi, Karolinie Gajewskiej,Klaudii Gulce,Piotrowi Kołodziejowi, Bartoszowi Lorkowi, Mateuszowi Maciołkowi, Dawidowi Michalakowi, Mateuszowi Pawlikowskiemu, Jakubowi Płatkowi, Jagodzie Sarnickiej, Natalii Turkiewicz, Agacie Urgacz, Weronice Wnęk, Nikoli Żok ,a także zespołowi Lobotomia w składzie: Jurek Baldy, Andrzej Chrust, Paweł Poprawa, Adrian Siwak, Mateusz Woźniak.

Wszystkim absolwentom naszego gimnazjum życzymy udanych wakacji i spełnienia marzeń. Będziemy o Was pamiętać.

Autor: Izabela Fiedorowicz
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS