Akt Inauguracyjny Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych podpisany
 
   
 
 
28.05.2015r. odbył się Turniej Mini Piłki Siatkowej Orlik Volleymania, w którym  brały udział drużyny ze szkół podstawowych z gminy Kluczbork (PSP 1, PSP 2, PSP5, PSP Bogacicy) oraz zawodnicy z Kędzierzyna - Koźla. W tym dniu został podpisany również Akt Inauguracyjny Akademii Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mariusz Kaczmarski przywitał zaproszonych gości: Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Kluczborku Rozalię Słoniowską, Dyrektora Administracji Oświaty w Kluczborku Romana Kamińskiego, Dyrektorów Publicznych Szkół Podstawowych z gminy Kluczbork, Koordynatorów Regionalnego i Wojewódzkiego z ramienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej, Trenerów UKS Jedynka z Kluczborka, Ambasadora Akademii S.O.S., Uczennice S.O.S.


Po przywitaniu głos zabrała uczennica Monika Głodzińska, która przedstawiła działalność klubu UKS Jedynka Kluczbork oraz przypomniała najważniejsze wydarzenia związane z prowadzeniem i działaniami klas sportowych realizującymi założenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych. Następnie zaproszeni goście w uroczystej atmosferze podpisali akt inauguracyjny:

My niżej podpisani, uczestnicy, organizatorzy i Patroni Siatkówki Młodzieżowej, inaugurujemy w dniu 28.05.2015r. działalność Akademii Siatkówki S.O.S. w Kluczborku. Naszym celem są wspólne działania prowadzone w ramach programu szkolenia dzieci i młodzieży w minisiatkówce i siatkówce, a ich efektem ma być zwiększenie aktywności fizycznej młodzieży poprzez uczestnictwo w zajęciach z siatkówki. Zadanie to realizować będziemy w oparciu o najnowszą wiedzę, teorię i praktykę zgodnie z projektem szkolenia Siatkarskich Ośrodków Szkolnych Polskiego Związku Piłki Siatkowej.


Po podpisaniu dokumentów wszyscy uczestnicy przeszli na halę sportową, gdzie śledzili zmagania najmłodszych kandydatów na wielkich zawodników tej pięknej dyscypliny,  jaką jest piłka siatkowa.

 

Autor: Ewa NiewolińskaFoto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS