Katarzyna Owczarek laureatką nagrody Prymus Opolszczyzny w kategorii Sztuka przyznawanej przez Marszałka Województwa Opolskiego
 
   
 
 
Kasia Owczarek jest uczennicą klasy IIIe. Sukces, jaki osiągnęła, jest wynikiem jej literackiego talentu, niezwykłej wrażliwości i umiejętności dostrzegania tego, na co większość ludzi w ogóle nie zwróciłaby uwagi. Praca z Kasią jest wielką przyjemnością dla nauczyciela. Życzę laureatce tej prestiżowej nagrody wytrwałości w pracy twórczej, przyjaznych ocen czytelników i kolejnych literackich sukcesów.

Lidia Mucha


Kasia Owczarek o swoim sukcesie:


W roku szkolnym 2019/2020 udało mi się znaleźć w gronie laureatów XXXVII Wojewódzkiego i XXIII Ogólnopolskiego Przeglądu Dziecięcej i Młodzieżowej Twórczości Literackiej LIPA 2019. W konkursie wybierane jest 100 prac 100 różnych autorów z całej Polski.


W opowiadaniu, które zgłosiłam na konkurs, zebrałam moje przemyślenia na temat osamotnienia z powodu braku przebaczenia oraz tego, jak napotkanie przypadkowych osób może wpłynąć na nasze życie.


Miło mi poinformować, że jury doceniło moją pracę również w tegorocznej edycji konkursu – LIPA 2020.


Do nagrody „Prymus Opolszczyzny” w kategorii Sztuka zgłosiła mnie Pani Lidia Mucha. Dzięki wygranej w konkursie literackim znalazłam się wśród 30 nagrodzonych osób.

 

Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS