Dni Otwarte Szkoły
 
   
 
 
Maraton działań związanych z zaprezentowaniem naszej szkoły - w różnych aspektach jej życia - w czasie Dni Otwartych już za nami; w dniach 12.-15. marca gościliśmy u nas młodzież ósmych klas szkół podstawowych i trzecich klas gimnazjalnych. Staraliśmy się pokazać z jak najlepszej strony, prezentując talenty uczniów, zarówno artystyczne, muzyczno-wokalne, taneczne, aktorskie, recytatorskie, jak i bogatą ofertę edukacyjną na kolejny rok szkolny. Napracowaliśmy się przy tym porządnie, ale także nieźle bawiliśmy się, zdobywaliśmy doświadczenia wspólnej pracy, zabawy odczuwając ogromną satysfakcję z tego, co wspólnie na naszych oczach powstawało - obraz dobrze funkcjonującego zespołu, w którym każdy wspiera drugiego, zna jego mocne i słabe strony, wzmacnia poczucie przynależności do zespołu, grupy rówieśniczej, szkoły, poczucie własnej wartości, dobrze wykonanej pracy, uczestniczenia we wspólnej zabawie. Zaprezentowaliśmy różne projekty, jakimi już od wielu lat żyje szkoła oraz te które są planowane na najbliższą przyszłość w ramach oferty edukacyjnej, formy zajęć pozalekcyjnych (przede wszystkim wycieczki, wyjazdy naukowe, edukacyjne) umiejętności językowe (z języka angielskiego, francuskiego, niemieckiego) w formie prezentacji, quizów, konkursów, kahootów, scenek humorystycznych, piosenek oraz przedstawienia w języku niemieckim "Die große Prinzessin" / "Duża Księżniczka" (na motywach "Małego Księcia" A. de Saint-Exupéry ). W czasie krótkiej przerwy w realizacji programu na naszych gości czekał słodki poczęstunek, w którego przygotowanie włączyli się uczniowie naszej szkoły, ich rodzice, a także nauczyciele. Opuszczając aulę młodzież otrzymała pamiątkowe gadżety i ulotki (bardzo ciekawie stylistycznie i graficznie zaprojektowane) z kompletnymi informacjami o I LO w Kluczborku.

Uczestnicy Dni Otwartych dobrze się bawili, zarówno goście, jak i nasi uczniowie, którzy pokazali swoje ukryte różnorakie talenty oraz po raz kolejny udowodnili, że można na nich liczyć przy organizacji takiego przedsięwzięcia jak Dni Otwarte. Mamy nadzieję, że przekonali swoich młodszych kolegów i koleżanki do kontynuowania nauki w naszym liceum.

Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do przygotowania czterodniowej imprezy promującej naszą szkołę z całego serca DZIĘKUJEMY!!!!!!!

Autor: Alina Pawlikowska
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS