Wspaniała zabawa do białego rana - niezapomniana Studniówka 2019
 
   
 
 
Tradycyjne odliczanie ostatnich stu dni do matury w "Mickiewiczu" rozpoczęło się 19 stycznia 2018r. balem studniówkowym w restauracji "Malinowy Dwór" w Wieluniu. Uroczystość poprowadzili abiturienci: Weronika Erd, Hanna Raj i Kacper Tobiś, którzy na wstępie powitali Dyrekcję, wychowawców klas maturalnych oraz wszystkich nauczycieli, rodziców. Były przemówienia - uczniów Weroniki Błażek i Dominika Olka, rodziców Joanny Erd i Piotra Wiechy oraz Dyrektora Mariusza Kaczmarskiego, piękne kwiaty i szczere słowa podziękowania za trud kształcenia i wychowania, za wsparcie i wyrozumiałość w tej niejednokrotnie trudnej drodze ku dorosłości.

Na ten wieczór przyszli maturzyści przygotowywali się bardzo długo. Jego podniosłą atmosferę podkreślił pięknie zatańczony tradycyjny, staropolski polonez. W dwóch odsłonach uczniowie zaprezentowali program artystyczny. Pierwsze były dwie utalentowane tancerki ze swoimi partnerami, które zaprezentowały się w tańcach standardowych i latynoamerykańskich. Zuzanna Pecyna z Arturem Wrzesińskim zatańczyli kubańską cha-chę, romantyczną rumbę i energicznego jiva, a Joanna Zaklińska i Bartosz Olejnik - walca angielskiego, walca wiedeńskiego i skocznego quick-stepa. Nie zabrakło też śpiewu. W drugiej części programu wystąpił zespół w składzie: Dominika Łagocka (wokal), Eryk Stanikowski (gitara), Jerzy Baldy (perkusja) oraz gościnnie Kuba Kęsy (bas).

Wszystkim Abiturientom, za zaangażowanie w przygotowanie studniówki, wspaniałą zabawę do białego rana oraz godne zachowanie dziękują wychowawcy. Wspaniale zaangażowanym Rodzicom dziękują wszyscy uczestnicy Studniówki.

Autor: Iwona Baldy
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS