Świąteczny koncert charytatywny
 
   
 
 
Stało się już tradycją, że nauczyciele i młodzież ZSO w Kluczborku w okresie świątecznym wspomaga potrzebujących. W tym roku samorząd szkolny przyłączył się do akcji pomocy bezdomnym z naszego regionu. Zebraliśmy produkty żywnościowe, które podarowaliśmy bezdomnym korzystającym z noclegowni Stowarzyszenia Pomocy Wzajemnej Barka koło Strzelec Opolskich.

Odbył się również świąteczny koncert charytatywny przygotowany przez młodzież z naszej szkoły. Dominik Wilczyński, Radosław Szczygieł i Piotr Kołodziej - to uczniowie, którzy zadbali o nagłośnienie i oświetlenie imprezy. Anna Drobina i Marcelina Zimoch przygotowały dekorację. Na koncercie grały i śpiewały: Zuzia Jaśkiewicz, Natalia Sikorska, Hania Raj, Julia Filipowska, Magdalena Jerczyńska,Arina Bugakova, Anfisa Bugakova, Darina Ivanova.

Zebrane pieniądze z wejściówek podzieliliśmy. Część otrzymali bezdomni, a 500 zł przesłaliśmy na konto Milenki Czech - dziewczynki, która urodziła się z zespołem Downa, a teraz zachorowała na białaczkę. Dzięki ofiarności III f dziewczynka otrzyma też świąteczną paczkę ze słodyczami.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za wielkie serce!

Autorzy: Lidia Mucha, Katarzyna Rakoczy - opiekunki samorządu szkolnego
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS