41. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych
 
   
 
 
W sobotę 2 czerwca 2018 roku w Dzierżoniowie odbyły się 41. Mistrzostwa Polski Kibiców Sportowych. Po raz drugi z rzędu uczennica naszej szkoły Agnieszka Nazarkiewicz stanęła na podium zawodów zajmując trzecie miejsce. Startująca w konkursie młodzież odpowiadała pisemnie na 30 pytań o różnym stopniu trudności. Należało znać historię sportu ale też wydarzenia z ostatniego roku. Stwierdzenie to nie oddaje w pełni ogromu wymaganej wiedzy. Uczestnicy zawodów musieli wiedzieć między innymi kim z zawodu jest trener kadry polskich skoczków narciarskich Stefan Horngacher.

Agnieszka przygotowała się do konkursu pod opieką p. Adama Sokołowskiego, który w opisywanych zawodach po raz dwudziesty pierwszy okazał się najlepszym spośród seniorów. Bezkonkurencyjny był także jeśli chodzi o wiedzę na temat mistrzostw świata w piłce nożnej.

Gratulujemy uczestnikom zawodów i jednocześnie składamy podziękowania p. Adamowi Sokołowskiemu za merytoryczną opiekę nad uczniami Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Kluczborku startującymi we wszelkich konkursach wiedzy o sporcie.

Autor: Joanna Jacukiewicz
Foto
 


 

Witryna wykorzystuje ciasteczka (ang. cookies) w celach sesyjnych oraz statystycznych.
Więcej informacji w polityce prywatności.

46-200 Kluczbork, ul. Mickiewicza 10
tel./fax: 77 418 12 70, tel. 77 418 12 31
e-mail: sekretariat@zsokluczbork.pl
 Realizacja: new4mat.com Sp. z o.o.
ADMINISTRACJA n4CMS